Νεα Πτολεμαιδας

Rss - Νέα ΠτολεμαΐδαςEpikoinonia me Nea PtolemaidasYoutube Nea PtolemaidasTwitter PtolemaidaFacebook Ptolemaida

28/4/14

Ο πλήρης συνδυασμός του Κώστα Θεοδωρίδη



Κατατέθηκε χθες, πλήρης ο συνδυασμός «ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΥΡΙΟ» του υποψήφιου Δημάρχου Αμυνταίου Κώστα Θεοδωρίδη.

Ο συνδυασμός μας, στελεχώθηκε με πολλά νέα πρόσωπα, εμφορούμενα από φρέσκες-καινοτόμες ιδέες, που σε συνδυασμό με τη γνώση και την εμπειρία των ήδη δοκιμασμένων και καταξιωμένων στελεχών του, θα οικοδομήσουν το επιτυχημένο ΑΥΡΙΟ του Δήμου μας.

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
Υποψήφιος Δήμαρχος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΕΤΟΥ

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ανέστη
2. ΔΑΡΒΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αναστασίου
3. ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στεργίου
4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Αντωνίου
5. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Μιχαήλ
6. ΠΕΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ηλία
7. ΣΑΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Σωτηρίου
8. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Θεοφίλου
9. ΤΑΜΗΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Αντωνίου
10. ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

1. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ του Παύλου
2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Στεφάνου
3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
4. ΓΚΗΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου
5. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ) του Θεμιστοκλή
6. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αθανασίου
7. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ - ΤΖΙΤΖΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
8. ΚΟΥΡΡΗ ΑΝΝΑ του Χρήστου
9. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεμιστοκλή
10. ΜΙΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Δημητρίου
11. ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κυριάκου
12. ΝΑΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ του Σωτηρίου
13. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γεωργίου
14. ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Θεοδώρου
15. ΡΕΠΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
16. ΡΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου
17. ΣΤΑΥΡΑΚΗ-ΣΚΟΔΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του Παντελή
18. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιορδάνη
19. ΤΡΑΪΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
20. ΤΣΩΚΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Δημητρίου
21. ΧΑΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Συμεών
22. ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του Παντελή

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΡΙΚΟΥ

1. ΛΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
2. ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
3. ΤΑΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΧΟΒΟΥ

1. ΓΟΡΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου
2. ΠΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευαγγέλου
3. ΤΖΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΙΚΑΣΟ) του Παύλου
4. ΤΣΑΜΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Ευαγγέλου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΥΜΦΑΙΟΥ

1. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
2. ΝΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στεργίου
3. ΦΙΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΙΛΩΤΑ

1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοφάνη
2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του Νικολάου
3. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Νικολάου
4. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Αναστασίου
5. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου
6. ΚΑΣΠΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αποστόλου
7. ΚΑΣΠΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου
8. ΚΕΡΛΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
9. ΚΡΗΤΙΚΟΥ-ΦΡΑΤΖΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ του Ανδρέα
10. ΠΑΠΑΦΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
11. ΠΑΤΡΑΣΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βασιλείου
12. ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΦΗ) του Ευαγγέλου
13. ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Σταύρου
14. ΧΑΤΖΗΤΙΜΟΘΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρύσανθου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

1. ΑΛΕΞΑΝΙΔΗΣ ΤΕΪΜΟΥΡΑΖ (ΘΩΜΑΣ) του Ιωακείμ
2. ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ του Δημητρίου
3. ΠΕΤΡΟΥΣΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
4. ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
5. ΣΕΛΤΣΑ-ΣΟΥΜΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη
6. ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λεωνίδα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ

1. ΚΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
2. ΠΗΛΕΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
3. ΦΟΡΤΟΜΑΡΗΣ ΜΕΘΟΔΙΟΣ του Δημητρίου
4. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΑΠΙΔΕΩΝ

1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Δαμιανού
2. ΝΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αργυρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΕΤΟΥ

1. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
2. ΔΑΡΒΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Τρύφωνα
3. ΜΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ του Ιωάννη
4. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΝΙΑ) του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του Αναστασίου
2. ΠΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Γεωργίου
3. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΗ του Δημητρίου
4. ΤΣΙΣΜΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΕΙΑΣ

1. ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Υπατίου
2. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του Δημοσθένη
3. ΜΥΛΩΝΑ ΑΘΗΝΑ του Κωνσταντίνου
4. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ανέστη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΓΕΙΩΝ

1. ΒΑΗΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
2. ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΟΝΕΡΩΝ

1. ΜΑΝΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του Στεργίου
2. ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Σάββα
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
4. ΤΣΟΥΜΗΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Πέτρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΙΚΟΥ

1. ΓΚΕΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου
2. ΚΟΛΕΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΩΡΤΖ) του Δημητρίου
4. ΝΤΕΝΑ ΡΕΓΚΙΝΑ του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΓΟΡΑΣ

1. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Παντελή
2. ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα
3. ΣΟΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παύλου
4. ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Βασιλείου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΛΛΗΣ

1. ΓΡΟΥΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Χρήστου
2. ΚΛΙΑΝΤΖΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ανδρέα
3. ΡΟΥΝΤΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σταύρου
4. ΤΣΟΥΤΣΟΥΛΑ ΑΓΑΠΗ του Θωμά

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

1. ΝΑΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του Δημητρίου
2. ΣΤΑΪΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Βασιλείου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΒΑΙΑΣ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Αναστασίου
2. ΚΟΝΙΟΣ ΟΜΗΡΟΣ του Αναστασίου
3. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
4. ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΧΟΒΟΥ

1. ΖΗΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Χρήστου
2. ΚΑΣΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βάϊου
3. ΤΖΟΜΠΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πέτρου
4. ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ

1. ΤΑΜΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γρηγορίου
2. ΤΣΕΡΕΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΙΑΚΙΟΥ

1. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του Βενιαμίν
2. ΚΟΥΡΤΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Σάββα
3. ΜΑΛΕΖΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Αλεξάνδρου
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΥΜΦΑΙΟΥ

1. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
2. ΟΙΚΟΝΟΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ

1. ΒΡΑΠΤΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Στεφάνου
2. ΓΚΙΟΖΗΣ ΣΤΑΜΚΟΣ του Στόϊτση
3. ΚΟΥΓΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Μάριου
4. ΜΑΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΔΙΝΟΥ

1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου
2. ΜΠΙΜΠΗ ΑΛΙΚΗ του Πέτρου
3. ΝΕΒΟΛΙΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του Κωνσταντίνου
4. ΠΑΟΥΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του Ευαγγέλου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΛΑΡΓΟΥ

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
2. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του Σταύρου
3. ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Σάββα
4. ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Χρήστου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΩΝ

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του Νικολάου
2. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου
3. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Περικλή
4. ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΩΝΑ

1. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Ιωσήφ
2. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΛΗΘΡΟΥ

1. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αξιώτη
2. ΜΑΝΑΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
3. ΤΣΑΦΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου
4. ΦΟΥΡΚΙΩΤΗ-ΤΣΑΛΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΟΥ

1. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου
2. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ του Ξενοφώντος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΑΓΓΙΟΥ

1. ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΤΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Σωτηρίου
2. ΠΑΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αθανασίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΩΤΑ

1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
2. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Αναστασίου
3. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Βαρθολομαίου
4. ΠΙΧΤΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη


Από το Blogger.
-