Νεα Πτολεμαιδας

Rss - Νέα ΠτολεμαΐδαςEpikoinonia me Nea PtolemaidasYoutube Nea PtolemaidasTwitter PtolemaidaFacebook Ptolemaida

30/4/14

Ηρακλής Πτολεμαΐδας: Αποτελέσματα 19ου Τουρνουά Ποδοσφαίρου



Μπορεί ο καιρός να μην ήταν σύμμαχος με τις ομάδες ,όμως αυτό δεν εμπόδισε καθόλου στο να γίνει ένα ωραίο τετραήμερο γεμάτο με αγώνες από πάθος δύναμη διάθεση μεταξύ των παιδιών. Όλα τα παιδιά έδωσαν το καλλίτερο τους εαυτό σε δύσκολες καιρικές συνθήκες.


Τόσο οι προπονητές όσο και οι φίλαθλοι είδαν τις ικανότητες των παιδιών χάρηκαν την προσπάθεια τους, τον αγώνα τους ,τη δίψα για ποδόσφαιρο .Στη πραγματικότητα όλοι ήταν νικητές.

Για πρώτη φορά στο Τουρνουά υπήρχε και μία καινούργια κατηγορία ποδόσφαιρο ανδρών 5Χ5.
Και εκεί πραγματοποιήθηκαν εξίσου ωραίοι αγώνες και έπεται να διοργανωθεί το πρώτο Τουρνουά ποδοσφαίρου 5Χ5 από τo Iraklis sports club.

Στο τέλος όλα τα παιδιά πήραν το μετάλλιο συμμετοχής και οι τρεις πρώτες ομάδες ανά κατηγορία τα κύπελλα τους,

Ο υπεύθυνος της διοργάνωσης του Τουρνουά Κος Κουλίδης Γιάννης πρώτα από όλα ευχαρίστησε τα παιδιά και τους γονείς τους για τη συμμετοχή τους και τα συνεχάρη εκ μέρους της Ακαδημίας για τη μεγάλη αγωνιστική προσπάθεια που έκαναν.

Επίσης ευχαρίστησε τη περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας για τη βοήθεια που παρείχαν, το Δήμο Πτολ/δας τα Αστικά Πτολ/δας, το Ξενοδοχείο Παντελίδης , τους χορηγούς ,τους διαιτητές, τους γιατρούς και όλο το προσωπικό της Ακαδημίας.

Τέλος έδωσαν ραντεβού για το 2015 και το 20ο Τουρνουά.



19Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ‘’HΡΑΚΛΗΣ’’ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
23-26/4/2014

ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ : ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ.
ΤΟΠΟΣ : ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ‘’ΗΡΑΚΛΗΣ’’
ΜΗΝΑΣ : Απρίλιος 2014
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ 1. Αγόρια 1999-2000 ΚΑΤΗΓ.ΠΑΙΔΙΚΟΥ
2. Αγόρια 2001-2002 ΚΑΤΗΓ.ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ
3. Αγόρια 2003-2004 ΚΑΤΗΓ.ΤΖΟΥΝΙΟΡ
4. Αγόρια 2005-2006 ΚΑΤΗΓ.ΜΙΝΙ
5. Αγόρια 2007-2008 ΚΑΤΗΓ.ΠΡΟΜΙΝΙ
6. Ανδρών ΚΑΤΗΓ, 5Χ5



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1.1999-2000 ΚΑΤΗΓ.ΠΑΙΔΙΚΟΥ
1. ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΚΗΣ
2. ΜΑΚ.ΚΟΖΑΝΗΣ
3. ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΗ
4. ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖ.

2.2001-2002 ΚΑΤΗΓ. ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

1. ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖ
2. ΑΚΑΔ,ΗΡΑΚΛΗΣ
3. ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΝΑΡΡΑΧΗΣ
4. ΒΥΖ.ΑΕΤΟΣ
5. ΜΑΚ.ΚΟΖΑΝΗΣ
6. ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡ
7. ΑΚΑΔ,ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
8. ΔΑΝΑΟΙ ΚΟΖ


3.2003-2004 ΚΑΤΗΓ. ΤΖΟΥΝΙΟΡ
1. ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΗΣ
2. ΒΥΖ.ΑΕΤΟΣ
3. ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΝΑΡ/ΧΗΣ
4. ΜΑΚ.ΦΟΥΦΑ
5. ΜΑΚ.ΚΟΖΑΝΗΣ
6. ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛ.
7. ΑΚΑΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
8. ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ



4. 2005-2006 ΚΑΤΗΓ.ΜΙΝΙ
1. ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΗΣ
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
3 . ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡ
4 . ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΝΑΡ/ΧΗΣ
4 . ΜΑΚ.ΚΟΖΑΝΗΣ

5. 2007-2008 ΚΑΤΗΓ.ΠΡΟΜΙΝΙ
1 . ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΝΑΡ/ΧΗΣ
2. ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΗΣ
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
4 . ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡ

6. ΚΑΤΗΓ.5Χ5
1 . ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ
2. ΔΕΗ
3. Drean team
4 . Coza Nostra





ΤΟ Δ.Σ.

ΚΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ


Από το Blogger.
-